مایکروسافت ویندوز سرور استاندارد 2016 64 بیتی DSP OEI دی وی دی 16 هسته

اطلاعات پایه
محل منبع: ایرلند
نام تجاری: Microsoft
گواهی: Microsoft Cerfified
شماره مدل: ویندوز سرور 2016
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارخانه مهر و موم شده جعبه خرده فروشی / نصب شده
زمان تحویل: 48 ساعت
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram،
قابلیت ارائه: 5000 قطعه / هفته
مدل: استاندارد شماره اتاق: P73-07113
زبان: انگلیسی بسته بندی: نصب شده
رسانه ها: دی وی دی فعال سازی: آنلاین
برجسته:

سرور مایکروسافت ویندوز سرور 2016 استاندارد OEM

,

ویندوز سرور 2016 مرکز داده

1 بسته Microsoft پنجره ها SVR Std 2016 64 بیت DSP OEI دی وی دی 16 هسته انگلیسی

شرح:

ویندوز سرور 2016 اینجا است امروزه سیستم عامل ابر آماده برای استفاده از سطوح امنیتی و نوآوری برای برنامه های کاربردی و زیرساخت ها، که کسب و کار شما را قدرت می دهد، استفاده کنید. پشتیبانی از کارهای شما که امروز اجرا می کنید، و آن را آسان تر برای حرکت به ابر، زمانی که شما آماده است. ویژگی های محصول امنیت داخلی - افزایش امنیت و کاهش خطر با چند لایه حفاظت، ساخته شده به سیستم عامل. مرکز داده خود را توسعه دهید - صرفه جویی در هزینه و انعطاف پذیری با محاسبه نرم افزار، ذخیره سازی، و فن آوری شبکه، با الهام از مایکروسافت لاورو. نوآوری سریعتر - از راه های دیگری برای راه اندازی و اجرای برنامه های مبتنی بر ابر و مبتنی بر فناوری پیشرفته مانند ظروف ویندوز و Nano Server استفاده کنید.


ویندوز سرور 2016 استاندارد یک راه حل سرور انعطاف پذیر، قدرتمند و آسان برای استفاده است. این که آیا شرکت شما یک شرکت کوچک یا یک شرکت بزرگ است، ویندوز سرور 2016 Standard می تواند به شما کمک کند که کسب و کار خود را بهینه سازی کنید.


ویندوز سرور 2016 استاندارد شما را قادر می سازد راه حل های محلی خود را با ابر بدون نیاز به دوباره مهندسی زیرساخت ها، مدیریت سیستم ها و یا برنامه های کاربردی. این ارائه می دهد مشتری زیرساخت های ابر، مقیاس پذیر، پویا و multitenant آگاه است که کمک می کند تا کاربران در سراسر محل اتصال. در نتیجه، فناوری اطلاعات می تواند به نیازهای کسب و کار با چابکی و کارآیی بیشتری پاسخ دهد و نیروی کار همراه قادر به دسترسی به محیط های شخصی شخصی از تقریبا در هر نقطه می باشد.

امکانات:

Active Directory Services Management ServicesBranchCache محتوا ServerBranchCache میزبانی ServerDirect AccessHyper-VInternet اطلاعات خدمات 7.5Network Access ProtectionRemote خدمات دسکتاپ * 2Server CoreServer مدیریت ویندوز خدمات پس ازدسترسی پنجره ها PowerShellLicensing سرور / ProcessVirutalization حقوق

مشخصات فنی:

سیستم عامل

مایکروسافت ویندوز سرور 2016 استاندارد x64-bit

زبان ها)

انگلیسی

نوع مجوز

مجوز

رسانه توزیع

DVD-ROM

تعداد مجوز

2 پردازنده اضافی

جزئیات مجوز

64 بیتی

ویژگی های شبکه:

DHCP: به دلیل حفاظت از دسترسی شبکه در ویندوز سرور 2012 R2، در ویندوز سرور 2016، نقش DHCP دیگر از پشتیبانی NAP پشتیبانی نمی کند


DNS:

DNS client: Service binding - پشتیبانی پیشرفته برای رایانه های با بیش از یک رابط شبکه
DNS Server: سیاست های DNS، انواع رکوردهای DDS جدید (TLSA، SPF، و پرونده های ناشناخته)، کدهای PowerShell جدید و پارامترها

ویندوز سرور دروازه اکنون از تونل های عمومی گشت و گذار (GRE) پشتیبانی می کند


مدیریت آدرس IP (IPAM): پشتیبانی از زیر شبکه های / 31، / 32 و / 128؛ کشف سرورهای DNS مبتنی بر پرونده ها؛ توابع جدید DNS؛ ادغام بهتر DNS، DHCP و آدرس IP (DDI)

مدیریت


کنترل کننده شبکه: نقش جدید سرور برای پیکربندی، مدیریت، نظارت و رفع دستگاه و خدمات شبکه مجازی و فیزیکی در مرکز داده


مجازی سازی شبکه Hyper-V: سوئیچ Hyper-V قابل برنامه ریزی (یک بلوک جدید از راه حل شبکه های مبتنی بر نرم افزار مایکروسافت)؛ پشتیبانی VXLAN encapsulation؛ مایکروسافت نرم افزار بار تعادل کننده قابلیت همکاری؛ استاندارد IEEE استاندارد اترنت مطابق.

اطلاعات تماس
Sales Manager