اصلی ویندوز 8.1 سیستم عامل انگلیسی بین المللی بسته رایگان پشتیبانی فنی

اطلاعات پایه
محل منبع: ایرلند / سفارشی
نام تجاری: Microsoft
گواهی: Microsoft Certified
شماره مدل: ویندوز 8.1 نصب شده
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خرده فروشی
زمان تحویل: 2 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram،
قابلیت ارائه: 10000 قطعه در هفته
گزینه زبان: انگلیسی یا دیگران خدمات خوب: پشتیبانی فنی رایگان
راه فعال سازی: آنلاین نسخهٔ: نصب شده
نمونه رایگان: در دسترس حمل رایگان: بله
برجسته:

ویندوز 8.1 حرفه ای 64 بیتی

,

ویندوز 8.1 سیستم عامل

English International Pack ویندوز 8.1 سیستم عامل / ویندوز 8.1 نسخه کامل نرم افزار

ویژگی های حذف شده:

پشتیبان گیری و بازیابی، جزء پشتیبان از ویندوز که از کار افتاده است، اما در ویندوز 8 در دسترس است از طریق یک اپلت کنترل پنل به نام «ویندوز 7 بازیابی فایل»، حذف می شود.

به روز رسانی همچنین رابط کاربری گرافیکی را برای سیستم ارزیابی سیستم ویندوز حذف می کند، به این معنی که ویندوز تجربه صفحه نمایش دیگر نمایش داده نمی شود. [88] نسخه خط فرمان این ابزار در سیستم موجود می باشد. مایکروسافت گزارش داده است که صفحه نمایش ویندوز تجربه گرافیکی را حذف کرده است تا این ایده را ترویج دهد که انواع سخت افزار ویندوز 8 به همان اندازه خوب عمل می کند.

ویندوز 8.1 توانایی چندین برنامه جهانی ویندوز را حذف می کند و به عنوان "هاب" عمل می کند که سرویس های مشابه را در یک رابط واحد متصل می کند:

برنامه عکس از دست می دهد برای مشاهده عکس ها از فیس بوک، فلیکر و SkyDrive. در عوض، هر یک از ارائه دهنده خدمات انتظار می رود که برنامه خود را ایجاد کند؛
برنامه Messaging، که با پنجره ها Live Messenger و فیس بوک چت همکاری می کند، به نفع یک برنامه اسکایپ است که با چت فیس بوک سازگار نیست؛
برنامه تقویم فقط می تواند به سرویس های مایکروسافت مانند Outlook.com و مایکروسافت Exchange متصل شود، با پشتیبانی از تقویم گوگل حذف شده است.

از اکتبر سال 2016، تمام به روز رسانی های آینده به عنوان با ویندوز 10 تبدیل خواهد شد. به همین ترتیب، بارگیری و نصب آپدیت هایی که با مشکلات شخصی حل می شود امکان پذیر نخواهد بود. در عوض، پس از نصب ویندوز، کاربران فقط باید تعداد انگشت شماری از به روز رسانی را به عنوان صدها مخالف دانلود کنند.

به روز رسانی:

در تاریخ 8 آوریل 2014 مایکروسافت نسخه "ویندوز 8.1 به روز رسانی" را منتشر کرد که شامل تمام به روز رسانی های گذشته و ویژگی های جدید بود. معاون مایکروسافت، جو بللیور در کنفرانس موبایل در تاریخ 23 فوریه 2014، اعلام کرد که در تاریخ 2 آوریل در کنفرانس مایکروسافت در مورد جزئیات کامل است. Belfiore اشاره کرد که به روز رسانی حداقل سیستم مورد نیاز برای ویندوز را کاهش می دهد، بنابراین می توان آن را نصب کرد در دستگاه هایی با 1 گیگابایت رم و 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی. بر خلاف ویندوز 8.1 خود، این به روز رسانی تجمعی از طریق ویندوز به روز شده است و باید نصب شود تا هر تکه دیگری برای ویندوز 8.1 دریافت شود.

در کنفرانس 2014 Build، در جریان ماه آوریل، تری مایرون مایکروسافت تغییرات بیشتری را برای ویندوز 8.1 انجام داد، از جمله توانایی اجرای برنامه های سبک مترو در داخل پنجره های دسکتاپ و یک منوی بازبینی شده که منافع بین طرح طراحی منو استفاده می شود توسط ویندوز 7 و صفحه شروع، با ترکیب لیست برنامه در ستون اول با یک ثانیه است که می تواند برای نمایش کاشی برنامه استفاده شود. میرسون اظهار داشت که این تغییرات در یک بروزرسانی آینده اتفاق می افتد، اما هنوز مشخص نیست. مایکروسافت همچنین یک مفهوم شناخته شده به نام "برنامه های کاربردی ویندوز جهانی" را معرفی کرد که در آن یک برنامه ویندوز Runtime را می توان به پنجره ها Phone 8.1 و Xbox One منتقل کرد در حالی که یک پایگاه داده مشترک را به اشتراک می گذارد. در حالی که این برنامه اکوسیستم برنامه ویندوز را با ویندوز فون ترکیب نمی کند، توسعه دهندگان اجازه می دهد داده ها بین نسخه های برنامه خود را بر روی هر پلتفرم همگام سازی کنند و دسترسی به ویندوز، ویندوز فون و نسخه های Xbox One یک برنامه را در یک خرید تک

مایکروسافت در ابتدا اعلام کرد که کاربران که بروزرسانی را نصب نکرده اند، پس از 13 مه 2014 هیچ گونه به روز رسانی دیگر دریافت نخواهند کرد. با این حال، ملاقات با این مهلت ثابت شد که چالش برانگیز است: توانایی راه اندازی ویندوز 8.1 به روز رسانی از طریق سرویس های ویندوز سرور به روز رسانی (WSUS) انتشار آن پس از کشف یک اشکال که بر توانایی استفاده از WSUS به عنوان یک کل در تنظیمات سرور خاص تاثیر می گذارد. مایکروسافت پس از آن این مسئله را ثابت کرد اما کاربران همچنان گزارش دادند که به روز رسانی ممکن است نتواند نصب کند. تلاش مایکروسافت برای رفع این مشکل ناکارآمد بوده است، به این معنا که مایکروسافت تا 30 ژوئن 2014، مهلت پشتیبانی را تا 30 ژوئن ادامه داد. به روز رسانی برای رفع مشکل BSOD در به روز رسانی.

توزیع:

مایکروسافت ویندوز 8.1 را به عنوان "بروزرسانی" برای ویندوز 8 به فروش می رساند و از اصطلاح "ارتقاء" اجتناب می کند. سیاست مایکروسافت چرخه عمر پشتیبانی مایکروسافت ویندوز 8.1 را همانند بسته های ویندوز قبلی تسهیل می کند: این بخشی از چرخه پشتیبانی ویندوز 8 است و ارتقاء به ویندوز 8.1 مورد نیاز برای حفظ دسترسی به پشتیبانی و به روز رسانی ویندوز بعد از ژانویه 12، 2016.

نسخه های خرده فروشی و نصب شده ویندوز 8، ویندوز 8 نرم افزار و ویندوز RT را می توان از طریق فروشگاه ویندوز به صورت رایگان ارتقا داد. با این حال، مشتریان مجاز حجم، مشترکین TechNet یا MSDN و کاربران ویندوز 8 Enterprise باید رسانه نصب مستقل را برای ویندوز 8.1 بدست آورند و از طریق فرآیند راه اندازی ویندوز سنتی، به صورت ارتقا یا نصب تمیز نصب شوند. این نیاز به یک کلید مخصوص ویندوز 8.1 دارد.

ارتقاء از طریق فروشگاه ویندوز نیاز به هر دستگاه دارد تا یک بسته ارتقاء به اندازه 2-3.6 گیگابایت دانلود کند. بر خلاف بسته های سرویس ویندوز سنتی، نصب کننده مستقل که می تواند یکبار بارگیری شده و هر بار که لازم است نصب شود، نیاز به یک کلید مخصوص ویندوز 8.1 دارد. در تاریخ 1 ژوئیه 2014، تأیید کردن مشکلات کاربران از طریق به روز رسانی ویندوز Store متد، مایکروسافت در یک فرآیند دانلود خودکار برای ویندوز 8.1 شروع به کار کرد.

ویندوز 8 به همراه آپدیت آنلاین برای کسانی که در حال حاضر مجوز ویندوز 8 را ندارند، در خرده فروشی به عنوان ویندوز 8.1 مجددا صادر شد. کپی خرده فروشی ویندوز 8.1 حاوی مجوزهای کامل است که می تواند بر روی هر رایانه ای نصب شود، صرف نظر از سیستم عامل موجود، بر خلاف نسخه های خرده فروشی ویندوز 8 که تنها در مجوز با ارتقاء در دسترس هستند. مایکروسافت اظهار داشت که این تغییر در پاسخ به بازخورد مشتریان بوده و به انعطاف پذیری بیشتر برای کاربران امکان می دهد. قیمت گذاری نسخه های خرده فروشی ویندوز 8.1 باقی مانده است.

ویندوز 8.1 با بینگ یک SKU با قیمت پایین از ویندوز 8.1 است که توسط مایکروسافت در ماه مه 2014 معرفی شد و به منظور تشویق بیشتر به تولید دستگاه های ارزان قیمت ویندوز، در حالی که "رانندگی کاربران نهایی سرویس های مایکروسافت مانند Bing و یک درایو". این موتور جستجوگر بینگ مایکروسافت است که به عنوان پیش فرض در اینترنت اکسپلورر تنظیم شده و نمی تواند توسط سازندگان OEM تغییر یابد. با این حال، این محدودیت به کاربران نهایی اعمال نمی شود، که هنوز می توانند موتور جستجوی پیش فرض را به صورت آزاد تغییر دهند. در غیر این صورت و به طور عملی با نسخه پایه ویندوز 8.1 یکسان است.


سیستم مورد نیاز:

ویندوز 8.1 Pro 64 بیتی سیستم مورد نیاز
پردازنده 1 گیگا هرتز یا سریعتر 64 بیتی (x64) با پشتیبانی از PAE، NX و SSE2
حافظه 2 گیگابایت (گیگابایت) RAM
هارد دیسک 20 گیگابایت فضای موجود
کارت گرافیک دستگاه گرافیکی Diretx 9 با WDDM 1.0 یا بالاتر


الزامات اضافی برای استفاده از ویژگی های خاص:

1 برای استفاده از لمس، شما نیاز به یک تبلت یا مانیتوری دارید که چند لمسی را پشتیبانی می کند
2 حساب مایکروسافت برای برخی از ویژگی های مورد نیاز
3 برخی از بازی ها و برنامه ها ممکن است نیاز به یک کارت گرافیک سازگار با DirectX 10 یا بالاتر برای بهینه سازی داشته باشند
4 مشاهده DVD ها نیازمند نرم افزار پخش جداگانه است
5 مجوز ویندوز مدیا مرکز به طور جداگانه به فروش می رسد
6 BitLocker To Go نیاز به فلش درایو USB دارد
7 BitLocker نیاز به ماژول پلت فرم Trusted Platform (TPM) 1.2 یا فلش درایو USB (فقط ویندوز 8.1 Pro)
8 Client Hyper-V نیاز به یک سیستم 64 بیتی با قابلیت پردازش آدرس دوم سطح (SLAT) و 2 گیگابایت رم دیگر (فقط ویندوز 8.1 Pro)
9 چاپ مستقیم Wi-Fi مستلزم یک آداپتور Wi-Fi است که از Wi-Fi Direct پشتیبانی می کند و دستگاهی است که با چاپ مستقیم Wi-Fi پشتیبانی می کند
10 برای نصب سیستم عامل 64 بیتی روی یک کامپیوتر 64 بیتی، پردازنده شما نیاز به پشتیبانی از CMPXCHG16b، PrefetchW و LAHF / SAHF

ویندوز جدید

ویندوز 8.1 ویندوز 8.1 Pro بسته نرم افزاری
کامپیوتر شما در حال اجرا است: ویندوز 7، ویندوز 8 ویندوز 7، ویندوز 8 ویندوز 8، ویندوز 8.1
نرم افزار های بزرگ مانند ایمیل، تقویم، پیام، عکس ها، و SkyDrive ساخته شده با بسیاری دیگر در فروشگاه ویندوز در دسترس است.
شامل اینترنت اکسپلورر 11 برای مرور سریع، بصری، مرور لمسی.
با استفاده از ویندوز مدافع، فایروال ویندوز و ویندوز به روز نگه داشتن شما و امنیت بیشتر را حفظ می کند.
با این نسخهها کار با نرم افزار دسکتاپ جدید و موجود ویندوز شامل تجربه کامل مایکروسافت آفیس (چشم انداز، طراح شیرپوینت و بیشتر). *
همراه با ویندوز مدیا پلیر
حفاظت از داده ها را با استفاده از تکنولوژی BitLocker برای محافظت از اطمینان شما فراهم می کند
هنگامی که در حال حرکت هستید با اتصال به راه دور دسکتاپ به شما امکان اتصال به کامپیوتر شما را می دهد.
اتصال به شبکه شرکت یا مدرسه با Domain Join.
تلویزیون زنده را با مرکز رسانه ویندوز تماشا کنید و ضبط کنید.


اطلاعات تماس
Sales Manager