تماس با ما
Jessica
خط تولید

Flyer Limited تمام محصولات نرم افزاری مایکروسافت را شامل ویندوز 7، ویندوز 8.1، ویندوز 10، دفتر 2013، دفتر 2016، ویندوز سرور 2012 و ویندوز سرور 2016 را فراهم می کند. به خصوص ویندوز 10 طرفدار OEM جعبه، ویندوز 10 خانه نصب، ویندوز 10 طرفدار ماوس جعبه خرده فروشی و ویندوز 10 خانه USB جعبه خرده فروشی. وجود دارد انگلیسی، فرانسوی ، کره ای، اسپانیایی، آلمانی، Japanse و ایتالیایی برای ویندوز 10 طرفدار OEM box.More زبان نسخه را می توان سفارشی.

کلید های محصول ویندوز 100٪ OEM با نام تجاری جدید و فعال سازی آنلاین با گارانتی مدت زمان زندگی است.

OEM / ODM

ما می توانیم سرویس OEM را به صورت زیر انجام دهیم:

1.SOFTWARE LANGUAGE سرویس نصب.

"اکثر نسخه های نرم افزاری به زبان انگلیسی هستند، بخشی از آنها نسخه روسی و فرانسوی در انبار است، اما ما چنین داریم

مزیت آن این است که زبان دقیق که 100٪ با بازار شما منطبق است، این یک سرویس سفارشی در اینجا، با MOQ 1000pcs و نسخه دیجیتال DVD Stamper است، ما می توانیم نرم افزار زبان مشابه را در 30 روز کاری Moq خود بسازیم. عملیات دقیق لطفا با ما تماس بگیرید با تشکر از همکاری شما".

2.COA KEY DEMAND SERVICE OEM.

"به طور کلی، ما برچسب کلید OEM با کلید اصلی 100٪ گارانتی فعال سازی را ارائه می دهیم، اما اگر مشتریان تقاضای خاصی برای چوب COA داشته باشند، ما می توانیم خدمات مطبوعات KEY مطابق با نیازهای تجاری مانند DELL، HP، LENOVO و غیره و رنگ انتخاب تابلوها نیز توسط طرف مشتری انتخاب می شود، ما کلید چاپ بر روی برچسب با پرینتر حرفه ای چاپ می کنیم و می توانیم بهترین کیفیت برچسب های COA را بدست آوریم "

تحقیق و توسعه

ما تجربه تحقیق و توسعه بخش. همه محصولات عمر با استفاده از تضمین.

هنگامی که مشکلی در محصول دارید، ما به عنوان تیم پشتیبانی پس از فروش، از شما حمایت زیادی خواهیم کرد.