تماس با ما
Jessica

Flyer Trading Co., Limited

بیایید کسب و کار را توسعه دهیم و با هم همکاری کنیم!

  • Flyer Trading Co., Limited
  • Flyer Trading Co., Limited
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, صادر کننده
مارک های نصب شده تعداد کارمندان
فروش سالانه 2000000-300000 سال تاسیس 2011
صادرات کامپیوتر 90% - 100%
معرفی

Flyer Trading Co.، Limited یک شرکت پیشرو عمده فروشی است که مایکروسافت نرم افزاری را ارائه می دهد. ما در این زمینه برای سال های زیادی تجربه کرده ایم. تا کنون، ما می توانیم انواع نسخه های ویندوز، سرور و ویندوز و غیره را ارائه دهیم . ما قدرت قوی داریم عرضه به شما و وعده کلیه محصولات کلید 100٪ فعال سازی آنلاین است.

مشتریان ما از سراسر جهان مانند فرانسه، ایتالیا، کره، ایالات متحده آمریکا و غیره هستند.

برای کیفیت عالی و خدمات پس از فروش خوب ما از شهرت بالا در این زمینه لذت می بریم.

ما کارخانجات در چین شنژن تولید می کنیم. تولید قابل ملاحظه ما را قادر می سازد تا کالاهای سریعتر را تحویل دهیم. به هر حال، کارخانه ما می تواند این محصولات را برای شما نیز سفارشی کند. اگر شما باید زبان های دیگر را برای سفارشی کردن محصول، لطفا به من اطلاع دهید!

رویکرد متمرکز، صحیح و نوآورانه ما از تجربه تجمعی اعضای تیم ما و به عنوان یک نتیجه از تجربه کسب و کار مشترک خود را با قابلیت تحویل فن آوری قوی، ما قادر به درک الزامات کسب و کار مشتری، پیشنهاد استراتژی های منطبق با دیدگاه از کسب و کار و اجرای طرح کسب و کار با ساخت و یا اجرای راه حل های کسب و کار با مقیاس پذیر با کیفیت بالا از طریق استفاده از آخرین فن آوری های لبه برش.

هدف ما این است که انتظارات مشتری را در قالب ارزش، کیفیت و رضایت کامل مشتری بالاتر از انتظارات مشتریان قرار دهیم.

تاریخ

از سال 2011، شرکت Flyer Trading Co.، Limited متعهد شده است تا بهترین محصولات و راه حل های خدماتی را برای کمک به مشتریان خود مدیریت و توسعه کسب و کار خود را سریع متعهد است . جاه طلبی ما این است که برای کمک به مشتریان ما راه های جدیدی را برای بازبینی کسب و کار خود با ارائه محصولات با کیفیت بالا در قیمت های رقابتی به مشتریان کمک کنیم. Flyer Trading Co.، Limited که تحقیق، توسعه و فروش سخت افزار نرم افزار و هوشمند را در سراسر جهان نگه می دارد. برای صداقت آن شهرت بسیار خوبی در جهان دارد.

سرویس

محدوده نرم افزار: ویندوز 7، ویندوز 8.1، ویندوز 10، ویندوز سرور، آفیس 2013، دفتر 2016، و غیره.

نرم افزار نصب شده: سفارشی سازی زبان نرم افزار، سفارشی سازی برچسب های COA، سفارشی کردن محل اصلی، پروژه سیستم و غیره.

تیم ما

تیم ما از متخصصان متخصص متخصص به طور مداوم خود را برای یادگیری و تکامل خود فشار می دهد تا ما بتوانیم هر چالشی جدید را در مسیر موفقیت به دست بیاوریم. هر شخص در کارکنان ما متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن برای مشتریان و محصولات با کیفیت بالا است. این تعهد در همه موارد ما منعکس می شود.